Випробування нового російського космічного корабля призначено на 2015 рік

Перші випробування нового російського космічного корабля в безпілотному варіанті відбудуться в 2015 році. Тести корабля з пілотами на борту призначені на 2018 рік. Такі цифри навів заступник генерального конструктора РКК «Енергія» головний конструктор пілотованих комплексів Микола Брюханов у своїй статті в тижневику «Індустрія».

Новий пілотований космічний корабель носить тимчасову назву перспективної пілотованої транспортної системи (ППТС). Крім того, у пресі з’являлася інформація, що корабель буде названий «Русь». Розробку ППТС веде РКК «Енергія», яка виграла це право в ході конкурсу, оголошеного Роскосмосом в 2009.

Новий космічний корабель повинен прийти на зміну «Союзів». Очікується, що він буде частково багаторазовим, а максимальне число членів екіпажу ППТС складе шість чоловік. Корабель зможе здійснювати польоти на навколоземні орбіти, доставляти за межі Землі і повертати назад вантажі масою до 500 кілограмів. У разі безпілотного корабля маса вантажів може бути збільшена. Крім того, ППТС буде пристосований для польотів до Місяця (у цьому випадку число членів екіпажа складе чотири людини). Запуск кораблів планується здійснювати з космодрому Східний. Його будівництво планується почати в Амурській області в 2011-2012 роках.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*